اواسط بیست و سومین سال زندگیم!

سلام دوستان خوبم

امروز دوازدهم مهر ماه هست و مجددا تصمیم گرفتم که راجع به اتفاقاتی که توی این شش ماه واسم افتاد بنویسم.

همین طور که به یاد دارید از اتفاقات سال گذشته انچنان راضی نبودم و این موضوع رو می‌شد از تصویر پست اینستاگرامی روز تولدم هم دید. اما به لطف خدا این شش هفت ماه خیلی بهتر از دوازده ماه اول گذشت.

تا آخر خرداد درگیر دانشگاه و کنکور ارشد و مسائل این سبکی بودم . البته یک بار وسط این تایم (فکر کنم اواسط امتحانات ترم اخر و چند روز بعد از کنکور!) به تهران رفتم و در سه روز با حدود هفت جا برای کار مصاحبه کردم. در آخر تصمیم گرفتم که در کنار دوست خوبم مهدی قربانیان کار کنم و درشرکت اترک (زیرمجموعه کاینو) مشغول به کار شدم.

یک ماه و نیم اول واقعا سخت گذشت! دو خوابگاه عمومی را تجربه کردم و سعی کردم که به شهر جدید عادت کنم. مسلما برایم سخت تر از سال اول دانشگاه کارشناسی نبود! درکل تجربه خوبی بود و سبب شد که بزرگ تر شوم.

درکل در این شش هفت ماه تا امروز سه اتفاق مهم برایم افتاد ،‌ یکی مشغول به کار شدن در تهران ، دومی رتبه کنکور ارشد و اخرین مورد هم قبولی در دانشگاه شریف . همه این ها را از لطف خدا می‌دانم امیدوارم در ادامه نیز همراهم باشد.

چند هفته ای از شروع دانشگاه گذشته و در این مدت سعی کردم با مقطع جدید تحصیلی بیشتر انس بگیرم حتی استاد راهنما نیز انتخاب کردم و این روز ها درحال پیدا کردن موضوع برای پروژه ارشد هستم.(باتوجه به علایقم و حوزه کاری استادم احتمالا چیزی در مورد تست و معماری نرم افزار باشد.)

همچنین از ابتدای دانشگاه شش هدف اصلی برای دوسالم مشخص کردم که چهار مورد آن ،‌توجه بیشتر به سلامتی،ارتقاء تحصیلی ، داشتن کسب و کار مناسب و پس انداز کافی هستند. البته دو مورد دیگر هم هست که فعلا نمیخواهم درمورد آن ها چیزی بگویم😁.

مثل همیشه متشکرم از این که وقت گذاشتید و این متن نسبتا طولانی رو خوندید.

دوستدار شما مهدی تمدن

۱۲ مهر ۹۸

4 thoughts on “اواسط بیست و سومین سال زندگیم!

  1. مهدی جان خجالت نداره که 🙂 اون دو مورد دیگه رو چرا نمیگی خب اصل اونهان بقیه که گفتی فرعیات هستن:)
    ایشالا که در ۶ تاش موفق میشی مخصوصا اون دوتا:)
    خوشحالم که کنارت کار میکنم❤️

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *