درباره من

مهدی تمدن هستم دانشجویی علاقه مند به مدیریت پروژه ، توسعه نرم افزار ، تجارت الکترونیک و عاشق یادگیری !

مقطع کارشناسی را در رشته مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار در دانشگاه شهید مدنی آذربایجان (تبریز) گذراندم و از مهر ماه ۹۸ دانشجوی ارشد همان رشته و گرایش در دانشگاه صنعتی شریف هستم.

ایده های زیادی در ذهنم دارم و درحال تلاش برای تحقق آن ها هستم.البته گاهی بر روی پروژه های نرم افزاری دیگران نیز کار می کنم.

از دوران راهنمایی علاقه زیادی به رشته کامپیوتر داشتم (بهتر بگویم انتخاب رشته من به زمان راهنمایی برمیگردد 🙂 )و در آن زمان برای مدتی در یک شرکت کامپیوتری فعال در حوزه سخت افزار و وب مشغول به کار بودم .آن زمان با وردپرس و دنیای وب اشنا شدم و به مرور شروع به یادگیری HTML و CSS کردم و پس از آن شروع به اشنایی با مباحث شبکه و هاستینگ کردم. این مسیر را در دوران دبیرستان نیز ادامه دادم در اوایل دوران دبیرستان شروع به یادگیری زبان PHP و پایگاه داده MySQL کردم البته در کنار آن شبکه و هاستینگ را نیز ادامه دادم و در اواسط دوران دبیرستان سایت ای آر دایرکت ادمین (که بر روی راهکار های میزبانی مبتنی بر پنل دایرکت ادمین تمرکز دارد و هنوز با همان ظاهر نوستالژیک اولیه باقی مانده 🙂 ) را ایجاد کردم .همچنین در همان زمان با خرید یک روتر ساده میکروتیک شروع به یادگیری شبکه های میکروتیکی کردم.البته در کنار آن درس هم میخواندم 🙂 (دوران دبیرستان و راهنمایی را در مدرسه نمونه دولتی گذراندم در آن زمان شهر ما مدرسه تیزهوشان نداشت 🙁 ) اوج درس خواندن من به سال دوم دبیرستان برمیگردد و در آن سال چند بار رتبه تک رقمی کشور در آزمون های آزماشی کسب کردم که البته با افزایش کار روی مباحث کامپیوتری زمان کافی برای درس خواندن نداشتم و به مرور افت کردم…(البته زیاد پشیمان نیستم!)

در هفته های اول ورود به دانشگاه به مرکز فناوری اطلاعات مراجعه کردم و با کارشناسان مرکز آشنا شدم و از ان زمان با مرکز و سرور روم شروع به همکاری کردم و هنوز نیز با دوستان مرکز در ارتباطم 🙂 .

البته همزمان با این موارد توسعه نرم افزار را نیز فراموش نکردم و پس از مدتی تبدیل به توسعه دهنده بک‌ اند شدم و درحال حاضر تحت Nodejs , Golang  و گاهی Laravel کد نویسی می‌کنم.

از اواسط سال اول دانشگاه علاقه به تحقیقات علمی پیدا کردم و از اواسط سال دوم شروع به کار روی Recommender Systems کردم. در سال های بعد بیشتر متمایل به سمت معماری نرم افزار شدم و درحال حاضر نیز حوزه پژوهشیم آزمون نرم افزار است.

پس از اتمام کارشناسی ارشد نیز تمایل به تحصیل در رشته MBA و یا دکتری نرم افزار دارم.

مهدی تمدن

آخرین به روز رسانی: نیمه شب جمعه ۲۵ بهمن ۹۸ (احتمالا مدتی بعد به صورت کامل بازنویسی شود)

به روز رسانی قبل : ۱ مرداد ۹۸

به روز رسانی قبل تر :‌ ۱۵ اسفند ۹۵ (یک روز قبل از پایان بیستمین سال زندگیم! 🙂 )

از این که این متن نسبتا طولانی رو خوندید متشکرم! دوست دارم با شما و علاقه مندی هاتون آشنا بشم(اشنایی با افراد جدید رو خیلی دوست دارم) واسه همین از شما میخوام که از طریق بخش ( ارتباط با من ) با من تماس بگیرید !

براتون ارزوی موفقیت روز افزون دارم!